top of page

E-POE müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad www.activewear.ee veebipoest ostja (edaspidi tarbija) ja ettevõtja FITEST OÜ (edaspidi www.activewear.ee) vahel kaupade ostmisel.

1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.activewear.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (VÕS), tarbijakaitseseadus (TKS) ja teised õigusaktid.

1.3 Veebipood www.activewear.ee  jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.activewear.ee.

2. Hinnainfo

2.1 www.activewear.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes.

2.2 Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest, kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.3 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse tarbija ja www.activewear.ee  vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.4 Veebipood www.activewear.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.activewear.ee.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Valige meie kodulehelt välja meelepärane kaup ning lisage ostukorvi.

 

3.2 Täitke vajalikud väljad ja valige tarneviis ning kirjutage "Smartpost" lahtrisse, millisest pakiautomaadist soovite paki kätte saada ja vajutage "Vormista tellimus" nuppu.

 

3.3 Tellimuse eest tasumiseks saad valida:

1. Manual Payment  - Tasumine arve alusel pangaülekandega - arve saadetakse e-mailile.

​2. Kaardimakse  - maksevahendajaks on Stripe. Tellimus kinnitatakse elektrooniliselt ja selle kohta saadetakse sulle e-kirjaga arve.

Vajutage "Place order / esita tellimus" ning peale seda saate automaatse kinnituse, et Teie tellimus on võetud töösse.

Arvega tasumine:

​​Kui valisite tasumiseks Manual Payment (tasumine arve alusel pangaülekandega), saadame peale tellimuse esitamist arve  e-mailile, mille tasumisega kinnitate oma tellimuse. 

3.4 Palume oma andmed väga tähelepanelikult üle kontrollida, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

4. Tarneaeg ja transport

4.1 Peale tellimuse eest tasumist edastatakse kaup kullerfirma pakiautomaati, kes edastab selle teie poolt soovitud pakiautomaati.

4.2 Kaupade tarneaeg – Kaup jõuab kliendini 1-3 tööpäeva jooksul. 

4.3 Transporditeenuse liik „Itella SmartPost“– Pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele järele tulemiseks Teile lähimasse pakiautomaati. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning kirjutage "Smartpost / Ominva " lahtrisse sobilik pakiautomaat. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

5. Müügilepingu jõustumine

5.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood www.activewear.ee andma tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood www.activewear.ee poolt tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku tarbijale, tarbija aga kohustub veebipood www.activewear.ee -le tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

5.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 h möödudes alates tellimuse vormistamisest.

5.3 Müügileping jõustub pärast tarbija tehtud makse laekumist FITEST OÜ pangakontole.

6. Kohaletoimetamine

6.1 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib www.activewear.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

6.2 E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad (1-3 tööpäeva) kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

6.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

6.4 www.activewear.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida www.activewear.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

7. Tagastamisõigus

 

7.1 Pärast tellimuse kättesaamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis!

 

7.2 Kui tagastatud kaup on kasutatud, määrdunud ja/või rikutud, sildid eemaldatud või pakend katki rebitud, tuleb tarbijal hüvitada kauba väärtuse vähenemine ja müüjal on õigus teha vaid osaline tagastuskanne.
Samuti on müüjal  õigus rikutud tooteid mitte vastu võtta!

7.3 Kauba tagastamiseks tuleb tarbijal  esitada kauba ostust taganemise avaldus. 
Avalduses märkida kindlasti ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr. ja saata see e-posti aadressile info@activewear.ee või esitada tagastatud kaubaga.

 

7.4 Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

 

7.5 Kauba tagastamise puhul tasub tarbija saatmiskulud vastavast logistikafirma hinnakirjale.

7.6 Kauba vahetuse puhul saadetakse esimene vahetus tasuta, iga järgneva vahetuse puhul, mis on seotud ühe ja sama tellimusega, tuleb tarbijal tasuda saatmiskulud vastavalt müüja transpordi hinnakirjale.

 

7.7 Veebipood www.activewear.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale lepingu alusel saadus tasud 14 päeva jooksul.
 

8. Vääramatu jõud

8.1 www.activewear.ee ei vastuta tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida www.activewear.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete töötlemine

9.1 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

9.2 Veebipoel www.activewear.ee on õigus kasutada tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks tarbijale.

9.3 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

9.4 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka veebipoel ligipääs.

10. Müüja vastutus toote puuduse eest ja toote pretensioonide esitamise kord

10.1 Tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

10.2 Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood www.activewear.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

10.3 Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood www.activewear.ee  ja tarbija omavahel kokku.

10.4 Müüja ei vastuta, kui toodet on: kasutatud ebasihipäraselt, kasutatud toode on hooletult või valesti hooldatud, modifitseeritud mis iganes viisil, mida tootja poolt pole ette nähtud või kolmandatele isikutele laenatud või kasutatud muudel ärilistel eesmärkidel.

10.5 Veebipood www.activewear.ee ei vastuta tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

10.6 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@activewear.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

10.7 Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

10.8 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

11. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

11.1 Kui Veebipood on keeldunud tarbija kaebust lahendamast või tarbija ei ole nõus veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

www.activewear.ee veebilehel olevad fotod on illustratiivse tähendusega.

TAGASTAMISE TINGIMUSED

Kauba tagastamine või vahetamine

 

Pärast tellimuse kättesaamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda  14 päeva jooksul.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis!

 

Enne tagastamist palun veendu, et kaubal ei oleks nähtavaid proovimise või kasutusjälgi ning etiketid ja pakend oleks terved/eemaldamata ja alles.  Paki kaup nii, nagu see oli saabudes.

NB! Kui tagastatud kaup on kasutatud ja/või rikutud/sildid eemaldatud/rikutud, tuleb tarbijal hüvitada kauba väärtuse vähenemine. Samuti on müüjal  õigus rikutud tooteid mitte vastu võtta!

Kauba tagastamiseks tuleb tarbijal  esitada kauba ostust taganemise avaldus, mis saadetakse Teile koos kaubaga, samuti leiate avalduse meie koduleheküljelt  www.activewear.ee  (avalduses märkida kindlasti ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) ja saata see meile koos tagastatud kaubaga.

Müüjale saabunud tagastust/vahetust aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormiga. Juhul, kui pakk saadetakse ilma tagastusleheta, siis tagastust/vahetust ei toimu.

Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Kauba tagastamise puhul tasub tarbija saatmiskulud vastavalt logistikafirma hinnakirjale.

Veebipood www.activewear.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel ja peale kauba ülekontrollimist tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel,  tarbijalt lepingu alusel kauba eest saadud tasud.

 

 

www.activewear.ee

bottom of page